KONST / Litografier / Färglitografi 14332074
nr 1433 2074
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Signerad, numrerad 81/300. Färglitografi, bildmått: 39x52, yttermått inklusive ram: 54x67 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
450 kr
måndag 22 november 2021
kl 18:23:39
400 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
22 nov
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg